פרקי בובות

פרקי בובות 1

לפרקי בובות 2, לפרקי בובות 3, לפרקי בובות 4, פרקי בובות השירים, פרקי בובות המארז השלם

סדרת פרקי בובות מביאה את אחד מנכסי צאן הברזל של המסורת אל הילדים.
יוני ונוני לומדים עם הרב בני לאו את מסכת פרקי אבות.
בכל תקליטור בסדרה 6 פרקים, בכל פרק קטע חדש ממשנה חדשה מפרקי אבות. בתוספת שלושה שירים חדשים על הפרקים הנלמדים.
בכל פרק יוני ונוני עוברים חוויה או ארוע שגורם להם לחשוב או להתעמת על נושא הפרק. חוויות אלו שיוני ונוני עוברים לצורך הפרק נלקחות מעולמו של הילד הרגיל, ומתארות דילמות מתוך חייו.
האם ניתן להיות שמח ממתנה שאני לא כל כך אוהב? מה עושים כדי לרכוש חברים? ואיך מתיחסים אל השונה הם חלק מהתכנים שנלמדים בתקליטור.
עם חוויה זו שהם חוו הם מגיעים לשיעור השבועי עם הרב בני לאו. ובשיעור ב"אורך פלא" הם מגלים שהפרק מפרק האבות הרלונטי מדבר על הנושא שמטריד אותם.
הרב בני מלמד את הילדים את ההסתכלות הנכונה על מה שהם חוו. עם המסקנה של השיעור הם חוזרים לביתם ולחדרם ומסיקים את המסקנה המתאימה לחייהם.

ראו פרק לדוגמא.

כדי לגרום לילדים לחוות את נושאי הלימוד טוב יותר, בתוספת לפרקים ישנן בתקליטור 3 שירים חדשים שנכתבו הוקלטו צולמו והוקלטו לצורך התקליטור והקשורים לתוכן הפרקים הרלוונטיים.פרקי בובות 2

לפרקי בובות 1, לפרקי בובות 3, לפרקי בובות 4, פרקי בובות השירים, פרקי בובות המארז השלם

המשך הלימוד של פרקי אבות בדיוידי חדש, פרקים חדשים ושירים חדשים. חווית צפייה כיפית וחינוכית.מה עושים כשחבר כועס?, למה לא לשפוט מישהו לפי המראה הראשוני?, מדוע לא לדחות דברים לרגע האחרון? ומיהו באמת "העשיר"?

ראו פרק לדוגמא.

ראו שיר לדוגמא.


פרקי בובות 3

לפרקי בובות 1, לפרקי בובות 2, לפרקי בובות 4, פרקי בובות השירים, פרקי בובות המארז השלם

פרקים חדשים בסדרה האהובה "פרקי בובות" והפעם - הרב בני חושב עם יוני ונוני יחד: מיהו הגיבור האמיתי? מה יותר טוב, לדבר או לשתוק? איך בונים גדר לתורה? האם יכול להיות מקום שאין בו אנשים? ועוד..

המשניות בתקליטור:
איזהו גיבור הכובש את יצרו
לא עליך המלאכה לגמור ולא אתה בן חורין לבטל ממנה
סייג לחכמה שתיקה
במקום שאין אנשים הייה איש
ועשו סייג לתורה
אין לך אדם שאין לו שעה ואין לך דבר שאין לו מקום

ראו פרק לדוגמא.

בתוספת השירים:
שישה מי יודע
לא עיל המלאכה לגמור
תהיה איש
אין לך אדם שאין לו שעה

שיר לדוגמא:


חדש ומיוחד לתקליטור פרקי בובות 3 - דפי עבודה לילדים להורדה באתר. העמיקו לילדכם את חווית הלימוד וחיזרו על הנראה בפרק הלמד באמצעות דפי העבודה המצורפים. חידות, מיומנויות חשיבה והפנמת הערכים שהועברו בשיעור של הרב בני. באמצעות דפי העבודה. בשתי רמות, קטנים וגדולים. דפי העבודה נכתבו על ידי עמותת חל"ד לה עשרות שנות נסיון בהעברת תוכן לילדים.
להורדת הדפים


פרקי בובות 4

לפרקי בובות 1, לפרקי בובות 2, לפרקי בובות 3, פרקי בובות השירים, פרקי בובות המארז השלם

6 פרקים חדשים בסדרה האהובה "פרקי בובות" ותקליטור 4 הרב בני, יוני ונוני מבררים יחדיו: האם יש מחלוקת מוצדקת? מדוע חשוב כל-כך להיות חלק מציבור? האם עזרה לאחר מזכה תמיד בפרס? אם אני מהיר יותר מחברי - מגיע לי יותר? ומה הקשר בין רכבת למצוות?

הפרקים בתקליטור:
מחלוקת לשם שמיים סופה להתקיים
בנפול אויבך אל תשמח
אל תפרוש מן הציבור
הוו כעבדים המשמשים את הרב שלא כדי לקבל פרס
לפום צערא אגרא
מצווה גוררת מצווה ועבירה גוררת עבירה

ראו פרק לדוגמא.

בתוספת השירים:
שישה מי יודע
מי לא מכיר את רוני
פרס פרס פרס
מצווה גוררת מצווה

שיר לדוגמא:


חדש בפרקי בובות: העמיקו לילדכם את חווית הלימוד וחיזרו על הנראה בפרק הלמד באמצעות דפי העבודה המצורפים. חידות, מיומנויות חשיבה והפנמת הערכים שהועברו בשיעור של הרב בני. באמצעות דפי העבודה. בשתי רמות, קטנים וגדולים. דפי העבודה נכתבו על ידי עמותת חל"ד לה עשרות שנות נסיון בהעברת תוכן לילדים.
להורדת הדפים


פרקי בובות השירים

לפרקי בובות 1, לפרקי בובות 2, לפרקי בובות 3, לפרקי בובות 4, פרקי בובות המארז השלם

אם העסיקו אתכם השאלות: איך לקיים את הציווי בלכתך בדרך? איך להמשיך את חוויית הלימוד של פרקי בובות במכונית? איך להשכיב את הילדים לישון בלי מחשב אבל מתוך שמחה של מצווה? פרקי בובות דיסק השירים זו התשובה. דיסק השירים של פרקי בובות מאפשר לכם להמשיך את חווית הלימוד וההפנמה של פרקי אבות בכל מקום גם ללא מסך טלוויזיה או מחשב. 12 שירים המסכמים חצי מן המשניות שנלמדו ומאפשרים הפנמה וחוויה המשלימות את הצפיה בפרקים ובשיריםפרקי בובות המארז השלם

לפרקי בובות 1, לפרקי בובות 2, לפרקי בובות 3, לפרקי בובות 4, פרקי בובות השירים,

פרקי בובות המארז השלם. רב אחד, שתי בובות,4 תקליטורים 12 שירים, 24 משניות, 170 דקות של חוויה ולימוד. המארז המושלם של כל פרקי הבובות אצלכם בבית. הרב בני, יוני ונוני במארז השלם.